Güncel Erotik Hikayeler

2017 Erotik Filmleri İzle

By on Ekim 31, 2016 in 2017 Güncel Hikayeler with 0 Yorum

Selamlar ben elif sexi sınırsız yaşamayı seven biriyim beni doyurabilicekler arasın lütfen!
NUMARAM: 0035 351 57 32

erotik-film

 

2017 Erotik Filmleri İzle
Erotik film izlemek için kaliteli bir site arıyorsanız. Tüm sitelerde sadece 4 5 sayfa film varsa ve hepsi aynı filmler ise, artık doğru adrestesiniz. Tüm erotik filmler sitemiz olan Akfilmizle.com adresinde. Yeri yabancı en çok izlenen ve beğenilen filmleri sizin için bir araya getirdik. erotik film izle, bu filmlere kısaca göz atacak olursak 5. Numaraya Grinin Elli Tonu adlı sinema filmini koyabiliriz. Filmde Anastasia genç bir Üniversite öğrencisidir. Ödevi için bir iş adamı ile röportaj yapması gerekmektedir. Oda bunun için çok zengin ve ünlü olan Christian Grey ile yapmaya karar vermişti ve onu ikna etmeyi başarır. Filmde kendisini iyiden iyice Christian Grey kaptıran Anastasia Christian Grey’in isteklerini kabul etmiş ve onun arzu dolu isteklerini yerine getirmeye başlayacaktır.

Erotik Film

4.sırada yer alan erotik film ise Aşk Kazası adlı film yer almaktadır. 32yaşında güzel bir bayan olan Amy bir dergide çalışmakta ve bütün ilişkilerini tek gecelik olarak yaşamaktadır. Bir gün çalıştığı dergi ondan bir röportaj yapmasını ister ve onu bir doktorun ofisine gönderir. Amy gittiğinde ilk görüşte aşık olacaktır ve arzu ak oldu film başlayacak.
3.sırada ki filmimiz ise Bir Genç Kızın Gizli Defteri, Minnie genç 18 yaşında güzel bir kızdır. Bakire olduğu için annesinin erkek arkadaşına karşı hisler beslemeye başlar ve yalnız kaldıkları bir gün annesinin sevgilisini baştan çıkartır. Yasak bir ilişki yaşadığı için bir süre sonra bu durumdan kaçmaya başlayacaktır.

Erotik Filmler

2. sırada yer alan erotik filmimiz ise Aşk isimli sinema filmidir.130 dakikalık bu filmin tam 100 dakikası sevişme sahnesi olduğu için daha çok sevişme sahnesi arayanlar için ideal bir erotik filmler seçimi olacaktır. 1 numaralı filmimiz ise Bir Kadının Seks Günlüğü adlı sinema filmidir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


YUKARI